Demsoft Yazılım

Firmamız yazılım ve bilişim sektöründe on dört yıldan fazla birikime sahiptir. Bu birikim ve azimle 2004 yılında Demsoft Yazılım olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Bu güne geldiğimizde Türkiye’nin tüm illerinde müşteriye sahip, on beş ayrı ticari programın satışını ve geliştirmesini yapan, binden fazla memnun müşteriye sahip bir yazılım firması karşımıza çıkmaktadır.
Kurulum amacı ticari kaygıların yanında veya bundan daha üstte olmak üzere Bilişim Sektöründen kendine has bir çizgi oluşturmaktır. Bu bağlamda Firmamız Müşteri memnuniyetini öncelediği gibi en kaliteli ürünü en uygun fiyata vermeyi de prensip olarak benimsemiştir.
Firmamız yazılım ağırlıklı faaliyet sürdürmekle beraber özellikle sistem, networking, web hosting ve tasarım alanlarında yetişmiş kadroları ile hizmet vermektedir.

Müsterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Düşünüyor

#

Kaliteli, güvenilir ve hızlı.. Ayrıca yüzde yüz yerli yazılım. Teşekkürler!!

#

İdeal Otomotiv olarak yaklaşık 10 yıldır Demsoft ile çalışıyoruz. Bu süreçte Demsoft bütün ihtiyaçlarımızı her zaman en hızlı ve etkili şekilde karşıladı. Teknolojik yenilikleri süratle benimseyen ve çözümlerine adapte eden Demsoft ile çalışmaktan çok memnunuz.

#

Demsoft ile yıllarca çalışıyoruz. Gerek müşteri hizmetleri ve anında anlık destek aliyor olmamız gerçekten herşeyden önemli pratik hızlı çözüm odaklı olması bizimle birlikte diğer müşterilerinin de beraber büyüğümüzü görmek gurur verici...

#

Firma olarak çok memnun olduğumuz firma ürünlerinde çok yenilikçi ve sıkıntı yaşadığınız sıkıntılarda çok ilgili arkadaşlar herkese tavsiye ederim.

#

Kullanımı basit arayüzü iyi firma ilgili ihtiyaçlarınıza anında çözümü bulunuyor.

#

İki senedir kullanıyoruz hem programın işleyişi hem de hizmet anlayışı ile gerçekten çok başarılı bir firma